Praca zdalna i hybrydowa w biurach ZR

W związku z drastycznym wzrostem zachorowań na Covid-19 w województwie śląskim informujemy, że decyzją Prezydium Zarządu Regionu Śląsko-Dąbrowskiego NSZZ „Solidarność” biura ZR mieszczące się przy ul. Floriana 7 w Katowicach będą od 22 października pracować w trybie zdalnym. Oznacza to, że kontakt z pracownikami biur ZR będzie możliwy wyłącznie drogą telefoniczną lub mailową.

Listę kontaktową do poszczególnych biur ZR  można pobrać tu.

Z kolei biura terenowe ZR będą pracować w systemie hybrydowym wedle przyjętego wcześniej harmonogramu, który został przekazany organizacjom związkowym działającym na terenie danego biura terenowego.

Przypominamy również, że z uwagi na zaostrzony rygor sanitarny do końca października nie będzie możliwości organizowania wszelkiego rodzaju spotkań i zebrań w siedzibie ZR w Katowicach.

Prezydium
Zarządu Regionu